Březnové novinky ze světa knih jsou již v prodeji

4.3.2016

Je tu nový měsíc a s ním přicházejí také nové elektronické i klasické knihy. Ačkoliv se novinky týkají především aktuální daňové problematiky, autoři vydali také knihy pro děti i dospělé.

Potěšit se můžete například Medovou kuchařkou od Jaroslava Vašáka a zjistit, co všechno jste o medu nevěděli, jak zní podtitulek této nové knihy. Pro děti je připravena kniha s názvem Zootropolis a do tohoto neprozkoumaného městečka se mohou vydat děti společně s rodiči. A jestliže už vaše dítko usnulo a vy máte chuť na něco nevšedního, pak je pro vás připraveno dílo s názvem Noc před svatbou.

A pro všechny, kteří nemají rádi zákony a daňová přiznání jim ani trochu nedělají radost je připravena literatura, díky níž se stane tato nepříjemná tématika příjemnou. Jako úplná novinka je tu kniha DPH 2016 výklad s příklady nebo Společnost s ručením omezeným z účetního a daňového pohledu, pokud je vaše práce ve finančním sektoru. Nenchejte si ujít žádnou z knižních novinek.  

Zpět na přehled článků

Reklama

banner pivo roku

banner SMS zdarma obalka

 

Aktuality ze světa knih

Knižní novinky: Řekni lituji - krimiromán

27.4.2015

Kniha z nakladatelství MOBA. Krimiromán, autor Michael Robotham. Pevná s přebalem matná
134 x 206 mm, 488 stran, Cena 349 Kč. Poslat knihy

Kniha Gumičková mánie

10.10.2014

V české republice vypukla gumičková mánie, dokonce k této mánii je vydána kniha Gumičková mánie

Příběh o chlapci, který přilétl do Evropy, a opanoval fotbal

3.10.2014

Věřící fotbalisté vbíhají na trávník a na prsou vykreslí rukou pověstný křížek. Jako by říkali: ‚Bože, prosím, ochraňuj mě a přej mi štěstí.