Nově otevřená Ústřední knihovna v Brně na Kobližné

26.3.2015

Od čtvrtka 5.března mohou milovníci klasické tištěné knihy z Jihomoravského kraje navštívit nové prostory, které nabízí Ústřední knihovna Jiřího Mahena v Brně. Čtenáři, kteří zamíří na Kobližnou ulici, zde nově najdou prostory určené k relaxaci, zábavě a samozřejmě i vzdělávání. Pro zákazníky je zde připraven bohatý program a bohaté doprovodné služby. Nechybí zde ani kavárna, Family point či Senior Point.

Přestože od slavnostního otevření, které proběhlo 5.března, už uplynul nějaký čas, knihovna klientům stále nabízí skvělé výhody pro nové i stávající čtenáře. Každý příchozí může využít registraci zcela zdarma, ochutnat nejžhavější knihy a samozřejmě eknihy zdarma, využít internet pro veřejnost či získat potřebné informace o knihovně, městě Brně, regionu, státní správě nebo třeba samosprávě. Ústřední knihovna se může pochlubit také novou otevírací dobou, která je každý všední den od 8.00 do 20.00.

Celý projekt „Knihovna pro města –rozšíření a zlepšení služeb veřejnosti“ je spolufinancován z Regionálního operačního programu.

Zpět na přehled článků

Reklama

banner pivo roku

banner SMS zdarma obalka

 

Aktuality ze světa knih

Knižní novinky: Řekni lituji - krimiromán

27.4.2015

Kniha z nakladatelství MOBA. Krimiromán, autor Michael Robotham. Pevná s přebalem matná
134 x 206 mm, 488 stran, Cena 349 Kč. Poslat knihy

Kniha Gumičková mánie

10.10.2014

V české republice vypukla gumičková mánie, dokonce k této mánii je vydána kniha Gumičková mánie

Příběh o chlapci, který přilétl do Evropy, a opanoval fotbal

3.10.2014

Věřící fotbalisté vbíhají na trávník a na prsou vykreslí rukou pověstný křížek. Jako by říkali: ‚Bože, prosím, ochraňuj mě a přej mi štěstí.